Kavárna Archa

Hybešova 53a
Blansko 678 01
(vedle vchodu do pošty)
Provozovatel -
tel. číslo 606 267 975
--------------

Objednávky moučníků a případně požadavky na obsluhu více osob, prosíme pište v kolonce:
OBJEDNÁVKA - MOUČNÍKY
https://kavarna-archa.cms.webnode.cz/objednavka-moucniky/


info@kavarnaarcha.cz

 

 

 

Dětský koutek

 

Služby

Jsme především místem pokoje, kde si můžete dát skvělou kávu, čaj, čokoládu a ochutnat sladké tradiční i netradiční dobroty. Chtěli bychom Vám nabídnout kvalitní občerstvení a nápoje za rozumnou cenu v příjemném prostředí. Stačí si jen vybrat - buď na našich webových stránkách, nebo se k nám rovnou stavte na kávu. Těšíme se na vás.


Nápojový lístek

Vyberte si ze široké nabídky nápojů a drobných pokrmů. Vždy čerstvé a chutné. Přijďte ochutnat a odpočinout v pohodovém prostředí. I příprava na první pohled obyčejné kávy je důležitým procesem. Náš tým je tu pro Vás a my zaručujeme, že od nás vždy odejdete spokojeni.

Otevírací doba

Ať už plánujete jakoukoliv akci, neváhejte nás kontaktovat a rezervovat si stůl. Připravíme pro Vás vhodné občerstvení a vybereme příjemné místo v naší kavárně. Přijďte si pochutnat na našich vynikajících moučnících, uskutečnit pracovní schůzku, nebo jen tak posedět s rodinou či přáteli. Zaručujeme Vám, že Vy i Vaši blízcí budete spokojeni. Těšíme se, že se stanete jedním z našich pravidelných návštěvníků a budete se k nám rádi i s přáteli vracet.